V četrtek 22.11.2018 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše učence. Za našo šolo so igrali: Jure Jureš, Nik Legen, Timotej Prelog, Rene Brunec, Nejc Klemenčič, Rene Raj, Amadej Vršič, Nejc Brunec, Matic Kegelj in Aljaž Stajnko. Učenci naše šole so v prvi tekmi premagali učence iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera z rezultatom 2:0, v drugi tekmi so premagali učence iz OŠ Janka Ribiča Cezanjevci prav tako z rezultatom 2:0. V polfinalu so premagali učence iz OŠ Križevci z rezultatom 2:0. V finalu so učenci naše šole bili boljši od učencev iz OŠ Stročja vas z rezultatom 2:0. Tako so učenci naše šole osvojili prvo mesto brez izgubljenega seta, ter se uvrstili na področno prvenstvo v Mursko Soboto.