V ponedeljek 10.9.2018 je bilo v Beltincih področno prvenstvo za starejše učence v odbojki na mivki. Za našo šolo so na tekmovanju igrali: Jure Jureš, Rene Brunec, Timotej Prelog in Nik Legen. Prvo tekmo so igrali proti učencem iz OŠ Murska Sobota 1 in zmagali z rezultatom 2:1. V drugi tekmi so z rezultatom 2:0 premagali učence iz OŠ Beltinci. V tretji tekmi so bili naš nasprotnik učenci iz OŠ Radenci, katere so prav tako premagali z rezultatom 2:0. V zadnji tekmi pa so z rezultatom 2:1 premagali učence iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera. Tako so učenci naše šole osvojili prvo mesto brez izgubljene tekme, ter se v uvrstili na državni polfinale. Ponovno smo dokazali, da se najboljša osnovnošolska odbojka na mivki v Pomurju igra prav na OŠ Veržej.